ILVA.LV klientiem          

 

 

 

 

Sākot ar šā gada jūlija mēnesi rēķini par internetu tiks izsūtīti tikai uz e-pastu.

Kārtējo rēķinu varēs apskatīt un izdrukāt mūsu mājas lapā http://www.ilva.lv sadaļā SERVISI > ILVA.LV klientiem.Lai tur piekļūtu Jums ir jāapstiprina lapas drošības sertifikāts.

• Vecākām Internet Explorer versijām nospiežot Yes šajā logā:


• Jaunākām Internet Explorer versijām loga augšpusē izleks paziņojums To help protect your security, Internet Explorer has blocked this website from displaying content with security sertificate errors. Click here for options...• Ar peles labo pogu uzpiediet uz šī paziņojuma un izvēlaties Display Blocked Content


Mozilla Firefox lietotājiem jānospiež Or you can add an exception...• Nākamajā logā jānospiež Add Exception...• Nākamajā logā jānospiež Confirm security exception


Lai piekļūtu klientu sistēmai, Jums jāievada Lietotāja vārds un parole, kuri Jums tiek nosūtīti kārtējā rēķinā – iegaumejiet to, jo līdzko Jūs piereģistrēsieties sistēmā vienu reizi, tad nākošajā rēķinā Lietotājvārds un Parole netiks izsūtīti. Turpmāk Jūs Paroli varēsiet nomainīt pret Jums vēlamu piekļūstot klientu sistēmai.

Sadaļā Jūs varēsiet redzēt gan apmaksātos/neapmaksātos rēķinus, summu, apmaksas termiņus un to izpildes datumus.


Sadaļā Uzstādījumi > Klienta dati Jūs varat norādīt savu e-pastu, uz kuru tiks izsūtīti rēķini par internetu, kā arī izveidot e-pastu pie mums (vārds@ilva.lv). Rēķini tiks izsūtīti uz pirmo sarakstā norādīto e-pastu. Jūs varat arī izvēlēties saņemt atgādinājumu par neapmaksātu rēķinu noteiktā datumā.