Jauns dāvanu preču pievedums

 

Šobrīd mērķis ir savu piedāvāto sortimentu paplašināt ar dažādām precēm.

Jau šobrīd veikalā pieejamas preces, kuras noderēs kā lieliska dāvana dažādiem dzīves notikumiem. Šajā preču klāstā ikviens varēs atrast piemērotu dāvanu otrajai pusītei, vecākiem un vecvecākiem, kā arī draugiem, kolēģiem un paziņām. Dāvināmas gan Ziemassvētkos, Jaunajā gadā, Valentīndienā, gan dzimšanas vai vārda dienā un citos nozīmīgos svētkos.

Veikalā var atrast dzintara gleznas un krellītes, kolāžu rāmjus, gan keramikas, gan porcelāna kafijas un tējas servīzes, glāzes un to komplektus, svāzes, sienas un modinātājpulksteņus, aromātiskās un dažādu reljefu sveces, oriģināla dizaina svečturus, dažāda izmēra krūzes un Cūkas gadam atbilstošas krājkasītes.

Sievietēm ne vien dāvināšanai, bet arī ikdienai noderēs somas, naudas maki, lakati, bižutērija, tualetes ūdeņi un cimdi, savukārt stiprā dzimuma pārstāvjiem pieejamas – blašķes, tālskaši, somas un cimdi.

To visu un vēl citas lietas ikviens var aplūkot SIA «ILVA Ltd.» veikalā Dobelē, Baznīcas ielā 4.

Vēlamies, lai mūsu veikalā apmeklētājs var atrast dāvanas dažādām gaumēm par sev pieejamām un adekvātām cenām. Pie mums var arī iegādāties dāvanu maisiņus un kastītes dāvanu iesaiņošanai.